Management Plus

Deprem riski taşıyan ve ayrıca buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan  ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağı gibi gözüken kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak  amacıyla planlanan “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi” 22 Ekim 2015 de Balıkesir’ de yapıldı

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI, BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BALIKESİR TİCARET ODASININ destek sağladığı zirveye ayrıca TÜRKİYE DEĞERLEME UZMANLARI BİRLİĞİ VE TÜBİTAK MAM gibi kurumlarda destek verdi.

Balıkesir Balkonuk Center da yapılan zirve MANAGEMENT PLUS DANIŞMANLIK VE EĞİTİM tarafından organize edildi.

Ana sponsorluklarını GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ, ERŞAT MÜŞAVİRLİK, TEP INVESTMENT yaptığı zirvede, STAR GAZETESİ VE 24 TV medya sponsoru oldu. Sektörel iletişim sponsoru GAYRİMENKUL TÜRKİYE, sektörel bilgi sponsoru REIDIN.com, sektörel internet sponsoru emlakdream.com ve imarpanosu.com oldular.

Balıkesir ve ilçelerindeki arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat sektörünü, inşaat malzemeleri sektörünü ve finans sektörünü yakından ilgilendiren zirveye 620 kişi katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir