Management Plus

Kurumsal Kimliğimiz

2002 yılında yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri faaliyeti göstermek amacıyla Dr. Haldun Ersen tarafından kuruldu.

Genel Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri

2002 yılında yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri faaliyeti göstermek amacıyla Dr. Haldun Ersen tarafından kurulan Management Plus, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek bu istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda kurumsal gelişim projelerini etkinleştiren bir organizasyondur.

image

Kurumsal Kimliğimiz

Genel Yönetim Danışmanlığı hizmetleri çerçevesinde, Kurumsal Mükemmelleşme ve Entegrasyon Projelerini yürüten Management Plus, ayrıca Yönetim Danışmanlığı hizmetleri kapsamında ise; Süreç Analizi ve Yönetimi, Stratejik Yönetim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemi, İnsan Kaynakları Yönetimi gibi konularda faaliyet göstermektedir. Ayrıca Management Plus’ ın genel ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini destekleyen 18 adet eğitimleri bulunmaktadır.

Management Plus’ ın Genel Müdürü olan Dr. Haldun ERSEN’ in 2 Türkçe (Bureau Veritas ve Soyak sponsorluğunda) ve İngilizce’ ye çevrilmiş  (Soyak sponsorluğunda) 1 kitabı bulunmaktadır. Management Plus,  yapı ve gayrimenkul sektörüne dönük “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirveleri”, “Gayrimenkulde Liderler Zirvelerini”  yapmaktadır. Bunun yanında Management Plus, yapı ve gayrimenkul sektöründe en fazla proje tamamlayan firma özelliğini taşımaktadır.

Ayrıca, Management Plus, SAP ile birlikte  yapı ve gayrimenkul sektörüne özgü ilk süreç bazlı ve entegre ERP “Building Excellence” Management Plus tarafından geliştirilmiştir.

image
image

22+
Yıllık Deneyim

image

Misyon Vizyon ve Kurum Kültürümüz

Değerlerimiz

ManagementPlus olarak, değerlerimiz işimizin temelini oluşturur. 

Faklılıklarımız

ManagementPlus’ın farklılığı işinizi ve kurumunuzu ileriye  götürmeye odaklıdır. ManagementPlus optimum verimliliği sağlayan sistemlerin ve süreçlerin birlikte değerlendirildiği entegre yönetim sistemlerini kurarak aşağıdaki çalışmaları müşterileri odaklı çalışarak etkinleştirir.

ManagementPlus  sizinle birlikte çalışırken;

01
Sistem ve süreç analizi yapıyor, detaylı bir şekilde inceliyoruz.
02
Sistem ve süreçlerin etkinleştirilmesini sağlar.
03
Sistem ve süreçlerin uygulanmasını sağlar.
04
Sistem ve süreçlerin iyileştirilmesini sağlar
05
Sistem ve süreçlerin belgelendirilmesini sağlar.
06
Sistem ve süreçlerin mükemmelleştirilmesini sağlar.