Management Plus

MANAGEMENT PLUS Danışmanlık Eğitim tarafından düzenlenen bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “4. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi”  30 Nisan Perşembe günü Dedeman İstanbul’da yapılacak.

Ana teması; “Gayrimenkul Sektöründe Değişim ve İnovasyon” olan zirveye gayrimenkul ve inşaat sektöründen çok sayıda önemli konuşmacı ve konuğun yer alacağı zirvenin bu yıl ki konu başlıkları ;

1. Oturum : 2015 Yılında Gayrimenkul Sektörünün Hedefleri

2. Oturum : Gayrimenkul Sektörünün Bileşenleri ve 2015 Projeksiyonları

3. Oturum: 2015 Yılında Ekonomik ve Siyasal Gelişmelerin Gayrimenkul Sektörüne Etkileri 

Ayrıca zirvede her yönüyle 2015 yılında gayrimenkul ve İnşaat sektörünü etkileyen ve etkileyebilecek gelişmeler tartışılarak, sektörün sorunlarına çözüm önerileri getirilecek.

Platin sponsorluklarını AVRUPA KONUTLARI, PİYALEPAŞA GAYRİMENKUL, ARENA İNŞAAT ve COLDWELL BANKER TÜRKİYE’ nin üstlendiği zirvenin, ana sponsorları ise GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ ve ÇALIMLIOĞLU oldular.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen dernekleri de ayrıca zirveye (İMB, TDUB –İNDER- ULI ) destek vermekte.

Zirvenin basın ve TV sponsorluğunu STAR MEDYA GRUBU (STAR GAZETESİ VE 24 TV) üstlenmiş durumda. Sektörel bilgi sponsorluğunu REIDIN.com un yaptığı zirvede, sektörel dergi sponsorluğunu GAYRİMENKUL TÜRKİYE, sektörel internet sponsoru HÜRRİYETEMLAK.comsektörel iletişim sponsoru EMLAKDREAM.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir