Management Plus

“III. GAYRİMENKULDE LİDERLER ZİRVESİ”

ÇOK ÖNEMLİ KONUŞMACILARIN KATILIMIYLA 17 NİSAN DA İSTANBUL’ DA YAPILDI

MANAGEMENT PLUS Danışmanlık Eğitim tarafından düzenlenen bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “III. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi”  17 Nisan Perşembe günü Dedeman İstanbul’da yapıldı.

Gayrimenkul ve inşaat sektöründen çok sayıda önemli konuşmacı ve konuğun yer alacağı zirvenin bu yıl ki konu başlıkları ;

1. Oturum : Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe 2014 Ekonomik Hedefleri

2. Oturum : Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Projelerine Etkileri

3. Oturum : Mütekabiliyet Yasasının Gayrimenkul Sektörüne Katkıları

4. Oturum : Gayrimenkulde Gelecek Vizyonu – Yeşil Binalar ve Sürdürülebilirliği

Ayrıca zirvede her yönüyle 2014 yılında gayrimenkul ve İnşaat sektörünü etkileyen ve etkileyebilecek gelişmeler tartışılarak, sektörün sorunlarına çözüm önerileri getirilecek.

Platin sponsorluklarını AVRUPA KONUTLARI, BAK YAPI VE LINEADECOR’ un üstlendiği zirvenin, ana sponsorları ise NEF GAYRİMENKULEGE YAPI GROUP ve ERA ŞEHİRCİLİK MİMARLIK.

GÜRALLAR YAPI, EGE HUKUK BÜROSU, GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ ve PETRA ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ise zirvenin destek sponsorları oldular.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen dernekleri de ayrıca zirveye (KENTDERİNDER-İMSAD-GİSP) destek vermekte.

Zirvenin basın ve TV sponsorluğunu STAR MEDYA GRUBU (STAR GAZETESİ VE 24 TV) üstlenmiş durumda. Sektörel bilgi sponsorluğunu REIDIN.com un yaptığı zirvede, sektörel dergi sponsorluğunu GAYRİMENKUL TÜRKİYE, sektörel internet sponsoru HÜRRİYETEMLAK.com, markalı projeler sponsoru EXCLUSIVE HOMES DERGİSİ, sektörel iletişim sponsoru EMLAKDREAM.com ve stratejik iş ortağı ise KARAMEL EVENT oldular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir