Management Plus

2012 yılından bu yana Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından her yıl organize edilen “Gayrimenkulde Liderler Zirvesi” bu yıl 11. kez düzenlenecek ve Radisson Collection Hotel Vadi İstanbul’ da yapılacak.

2020 Mart ayı ortasında yaşanan covid-19 pandemi krizi ve ekonomik dalgalanmalar ile birlikte, çok sayıda sektörel girdi sağlayan kişi ve kurumları da olumsuz etkileyen havanın dağıtılmasını sağlamak, kiralardaki artış ve gayrimenkule ulaşabilme konusunda yaşanan sorunlar dahil olmak üzere, sektöre ilişkin tüm olumlu ve olumsuz süreçleri ele alarak bir yol haritası oluşturabilmek amacıyla, bu yıl zirvenin 11. si 11 Ocak 2024 Perşembe günü düzenlenecek zirvenin ana teması “Konuta Erişebilirlik” olacak.“11. Gayrimenkulde Liderler Zirvesine”, gayrimenkul ve inşaat, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, bankacılık, gayrimenkul danışmanlığı sektöründen üst düzey isimlerin konuşmacı ve katılımcı olacak ve her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün liderlerini bir araya getirecek.

Zirvenin genel akışı şu şekilde :

1. Açılış
2. Açılış Oturumu : Gayrimenkul Sektörünün Güncel Sorunları ve Konuta Erişebilirliğe STK ların Önerileri
3. Özel Oturum
4. 1. Oturum : Konuta Erişebilirlik İçin Çözümler
5. 2. Oturum : Konuta Erişebilirliğin Hukuksal ve Yönetsel Boyutları
6. 3. Oturum : Verilerle Konuta Erişebilirlik
7. Kokteyl ve Gayrimenkul Sektörüne Katkı Sağlayanlar Ödül Töreni

Zirveye kayıt için : 0216 9701702 yi arayabilir veya aşağıdaki formunu indirip kayıt olabilirsiniz! Kayıt olduktan sonra formu haldunersen@gmail.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir